• : 0212 671 58 70
Molyer Ayakkabı - Başakşehir, İstanbul

Firma Hakkında

Ayakkabı modasına 1996 yılından beri yön veren MOLYER ayakkabıTürkiye’nin önemli erkek ayakkabı ve hazır giyim markalarının arkasındaki gizli güç olmuştur. Müşterileriyle partnerlik ilişkisi kuran ve buradan elde ettiği sinerji ile yüksek kaliteye sahip koleksiyonları ve ürünleri moda severlerin beğenisine sunmuştur.
 
MOLYER Ayakkabı 3000 m2 kapalı alanda günün gerektirdiği tüm teknik altyapıya sahip fabrikasında 70’i geçen personeli sayısı ile toplam günde 800 çift ayakkabı üretimi, yılda 220.000 çifti aşan kapasitesi ile kalite ve moda tutkunlarının ihtiyacını karşılamaktadır.
 
Kuruluşundan itibaren ülke ihraacatına önemli katkılar sağlamaktadır. İhracat pazarlarında hem kendi markası MOLYER ile hem de önemli Avrupalı markalarına ürettiği ürünler ile kendisine yer bulmuştur. İhracat yapılan ülkeler şöyledir. İtalya, Rusya, Hollanda, Almanya, İsveç, Bulgaristan, Güney Afrika, Fildişi Sahilleri, Azerbaycan, Irak, İran, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Fransa, Japonya Çin, Yeni Zellanda, Kanada ve Amerika gibi önemli pazarlardır.

Firma Resimleri

Firma henüz resim eklememiş.

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

İletişim Bilgileri

info@molyer.com.tr
Belirtilmemiş
Belirtilmemiş
Belirtilmemiş
molyer.com.tr

Harita Konum

Aykosan Sanayi Sitesi 16-A Blok Kat:2 34490 İkitelli/Başakşehir/İstanbul

İstanbul / Başakşehir

Mesaj Formu

QR Code

Etiketler